top of page

O stajni

Nasza stajnia powstała w Giemlicach 47 w 2013r. jako alternatywa dla wielkomiejskiego natłoku i masówki. Jeśli nie jesteś z tych okolic i nie dysponujesz czasem w tygodniu zapraszamy serdecznie na weekendowe zajęcia. Ludzie często nie potrafią odpoczywać i znaleść sobie zajęcia, które mogłoby być alternatywą np. dla weekendowej tułaczki po galeriach handlowych. Tutaj oprócz naszych zajęć z końmi znajdziesz spokój i zrelaksujesz się w otoczeniu malowniczego krajobrazu Żuław, jak i odpoczniesz na czystym wiejskim powietrzu. Serdecznie zapraszamy!

IMG_20220529_201015_844.webp
O mnie

 

Moja przygoda z końmi zaczęła się blisko 30 lat temu na Sopockim Hipodromie. Przez okres tych trzydziestu lat zdobyłam solidną wiedzę i doświadczenie. Posiadam  uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności jazda  konna, oraz instruktora szkolenia podstawowego PZJ .  Będąc młodą amazonką startowałam w barwach Sopockiego Klubu Jeździeckiego.  Od 2004r pracowałam jako instruktor w jednej ze Szkółek Jeździeckich na Sopockim Hipodromie , a od 2008r. jako instruktor prowadzący własną działalność gospodarczą. Jestem pasjonatką koni odkąd sięgam pamięcią, w siodle potrafię spędzić długie godziny, uczestniczę w klinikach jeździeckich oraz zawodach regionalnych.

 

 

Cennik jazd w grupach

1 jazda w grupie .............85zł

Karnet 4 jazd w grupie .....260zł

Karnet 10 jazd w grupie .......600zł

Karnety obowiązują w danym mieiącu!!!! Ważny jest 30 dni od dnia wykupu

Cennik jazd indywidualnych

 

1 jazda  .................................140zł

Przejażdżka na kucyku  (15min)...........45zł

Lonża (30min) .................80zł

Karnet 4 lonż ..................260zł

 

 

 

Dojazd do klienta z koniem jako atrakcją np. na urodziny dziecka

(gmina Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Suchy Dąb, Tczew, Gdańsk) ............................. (szczegóły oferty przesyłamy na maila)

Posiadamy krytą ujeżdżalnie to miejsce, ktore nas chroni przed deszczem, śniegiem, wiatrem.  Dlatego zajęcia trwają cały rok.

Sesje ślubne / komunijne

Oferujemy wypożyczenie koni do sesji zdjęciowych. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Pensjonat dla konia 

Nie prowadzimy. 

bottom of page