O stajni

Nasza stajnia powstała w Giemlicach 47 w 2013r. jako alternatywa dla wielkomiejskiego natłoku i masówki. Jeśli nie jesteś z tych okolic i nie dysponujesz czasem w tygodniu zapraszamy serdecznie na weekendowe zajęcia. Ludzie często nie potrafią odpoczywać i znaleść sobie zajęcia, które mogłoby być alternatywą np. dla weekendowej tułaczki po galeriach handlowych. Tutaj oprócz naszych zajęć z końmi znajdziesz spokój i zrelaksujesz się w otoczeniu malowniczego krajobrazu Żuław, jak i odpoczniesz na czystym wiejskim powietrzu. Serdecznie zapraszamy!

O mnie

 

Moja przygoda z końmi zaczęła się 24lata temu na Sopockim Hipodromie. Przez okres tych ponad dwudziestu lat zdobyłam solidną wiedzę i doświadczenie. Posiadam  uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności jazda  konna, oraz instruktora szkolenia podstawowego PZJ .  Będąc młodą amazonką startowałam w barwach Sopockiego Klubu Jeździeckiego.  Od 2004r pracowałam jako instruktor w jednej ze Szkółek Jeździeckich na Sopockim Hipodromie , a od 2008r. jako instruktor prowadzący własną działalność gospodarczą. Jestem pasjonatką koni odkąd sięgam pamięcią, w siodle potrafię spędzić długie godziny, czynnie uczestniczę w klinikach jeździeckich oraz zawodach regionalnych.

 

 

Cennik jazd w grupach

1 jazda w grupie .............70zł

Karnet 4 jazd w grupie .....200zł

Karnet 10 jazd w grupie .......450zł

Karnety obowiązują w danym mieiącu!!!! Ważny jest 30 dni. 

Cennik jazd indywidualnych

 

1 jazda  .................................120zł

Przejażdżka na kucyku  (15min)...........30zł

Lonża (30min) .................60zł

Karnet 4 lonż ..................200zł

 

Dojazd do klienta z koniem jako atrakcją np. na urodziny dziecka

(gmina Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Suchy Dąb, Tczew, Gdańsk) .............................490zł. (szczegóły oferty przesyłamy na maila)

Posiadamy krytą ujeżdżalnie to miejsce, ktore nas chroni przed deszczem, śniegiem, wiatrem.  Dlatego zajęcia trwają cały rok.

Pensjonat dla konia 

 

Dysponujemy miejscem dla Twojego konia. W cenę wliczone jest:
- owies 3 x dziennie,
- siano,
- codziennie sprzątanie boksów i ścielenie słomą,
- dwa razy w tygodniu dezynfekcja boksów
- poidla automatyczne w boksach i na padoku

- wyprowadzanie i sprowadzanie koni z pastwiska 
- jabłka w sezonie letnim i jesiennym

Sesje ślubne

Oferujemy wypożyczenie koni do sesji zdjęciowych. Szczegóły ustalamy indywidualnie.